Aktualności

Policjanci z Lewina Brzeskiego poszukują Szymona Budzenia

Data publikacji 05.09.2022

Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Szymona Budzenia za przestępstwa przeciwko mieniu. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Lewina Brzeskiego pod numerem telefonu 47 863 36 03 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

wizerunek poszukiwanego mężczyznySzymon Budzeń l. 23

s. Piotra

ostatnie miejsce zamieszkania: Skorogoszcz

Policjanci z Lewina Brzeskiego, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgową w Opolu, poszukują Szymona Budzenia za wcześniej popełnione przestepstwa przeciwko mieniu. 23-latek nie stawił się w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Okręgowy w Opolu wydał za nim list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim tel. 47 863 36 03 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Powrót na górę strony