Aktualności

Porozumienie z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu

Data publikacji 08.11.2023

Współpraca w zakresie działalności edukacyjnej oraz realizowanie wspólnych projektów – to efekt porozumienia podpisanego przez Komendanta Powiatowego Policji w Brzegu insp. Zbigniewa Stanowskiego i Kanclerza Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej Pana Stanisława Widockiego.

Porozumienie zostało podpisane 8 listopada w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu. Umowa dotyczy współpracy w zakresie działalności edukacyjnej i popularyzatorsko-informacyjnej, a przede wszystkim podjęcia działań w zakresie realizacji wspólnych projektów.

W ramach porozumienia tworzone będą ramy do organizacji praktyk zawodowych dla studentów Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu. Osobom zainteresowanym praktykami w brzeskiej komendzie pozwoli to zapoznać się ze specyfiką służby, a także stroną administracyjną Policji jako instytucji publicznej.

Porozumienie ma na celu również zacieśnianie relacji między społecznością Uczelni, a brzeską komendą. Będzie ona obejmowała wspólne projekty ze studentami pedagogiki resocjalizacyjnej i opiekuńczo wychowawczej. 

  • dwóch mężczyzn podpisuje dokumenty
  • dwóch mężczyzn na tle banerów
  • grupa osób w muzeum
Powrót na górę strony