KPP Brzeg

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2019-11-21
Zatrzymani na gorącym uczynku11
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący7
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1
2020-06-28
Zatrzymani na gorącym uczynku14
Zatrzymani poszukiwani4
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący11
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach3

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymany po awanturze usłyszał zarzuty

  Do 8 lat więzienia grozi 35-letniemu mieszkańcowi powiatu brzeskiego. Mężczyzna najpierw awanturował się na dworcu kolejowym, znieważył policjantkę i kierował wobec niej groźby. Kiedy został zatrzymany, za odstąpienie od dalszych czynności zaproponował jej łapówkę. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Teraz sprawa swój finał znajdzie w sądzie.

 2. Dzień Babci i Dziadka tuż, tuż

  W tym szczególnym czasie obdarowujemy naszych bliskich seniorów słodkościami i różnymi upominkami. Okazując im troskę chcemy dla nich jak najlepiej. Warto zatem pamiętać o ich bezpieczeństwie i przypomnieć jak powinni zareagować kiedy nieznana im osoba żąda od nich pieniędzy. W ramach wspólnych działań z Urzędem Miasta w Brzegu, razem ze strażnikami miejskimi docieramy do seniorów i informujemy ich o zagrożeniach z jakimi mogą się spotkać.

 3. Nietrzeźwy kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadka

  Nietrzeźwi kierowcy są ogromnym zagrożeniem na naszych drogach. Na szczęście świadomość społeczna jest co raz większa i nie pozwalamy na to by pijani kierowcy byli bezkarni. Wzorową postawą wykazał się świadek, który dzięki swojej reakcji uniemożliwił dalszą podróż nietrzeźwemu 33-latkowi. Mężczyzna w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Teraz dzięki zgłoszeniu odpowie za złamanie prawa.

 4. Policjanci z Brzegu podsumowali 2022 rok

  Komendant Powiatowy Policji w Brzegu insp. Zbigniew Stanowski podsumował prace funkcjonariuszy za 2022 r. Podziękował policjantom za sumienną i rzetelną służbę, a pracownikom cywilnym za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków. Podkreślił, że to dzięki ich pracy stan bezpieczeństwa w powiecie brzeskim utrzymuje się na wysokim poziomie.

 5. Wspólnie z młodzieżą namawiamy do ochrony swoich danych w sieci

  Po raz kolejny młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu włączyła się w ogólnopolską akcję „Twoje dane – Twoja sprawa”. W akcję włączyli się również policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu. Wspólnie namawiamy do ochrony prywatności i podnoszenia świadomości o zagrożeniach jakie niosą ze sobą nowe wirtualne technologie.

 6. Policjanci poszukują Bartłomieja Balcerka

  Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Gryficach, poszukują Barłomieja Balcerek. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Lewina Brzeskiego pod numerem tel. 47 86 33 603 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

 7. Razem możemy więcej – pomóżmy Małgosi wrócić do zdrowia

  Małgosia przez kilka lat była pracownikiem cywilnym w Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu. W 2020 roku lekarze zdiagnozowali u niej guza mózgu. Po usunięciu go nasza koleżanka wspólnie z bliskimi nadal walczy o powrót do zdrowia. Niestety koszty rehabilitacji są bardzo duże. Każdy z nas może pomóc w walce o powrót do samodzielności deklarując w rocznym zeznaniu podatkowym swoje 1,5%. Razem możemy więcej.

 8. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Brzegu

PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY
Policjant, który mi pomógł
nszzpp
nszz pp opole
Powrót na górę strony