Na targach pracy i edukacji promowaliśmy pracę w Policji - Aktualności - KPP Brzeg

Aktualności

Na targach pracy i edukacji promowaliśmy pracę w Policji

Data publikacji 05.04.2017

Policjanci promowali swój zawód na targach pracy i edukacji zorganizowanych przez Wojewódzką Komendę OHP w Opolu i Urząd Pracy w Brzegu. Stoisko informacyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród młodych osób. Mundurowi opowiadali jakie warunki musi spełniać kandydat na policjanta oraz jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji.

Pod patronatem Starosty Powiatu Brzeskiego odbyły się tegoroczne targi pracy i edukacji, w których brzescy policjanci promowali swój zawód. Stoisko mundurowych cieszyło się dużym zainteresowanie. To młodzi ludzie najchętniej zadawali pytania o służbę w Policji i oczekiwania względem kandydatów.

Mundurowi rozdawali ulotki z informacjami dla kandykatów do służby i odpowiadali na różne pytania dotyczące rekrutacji. Młodzi interesowali się również tym jak wygląda praca w Policji i jakie korzyści płyną z oddania ojczyźnie i społeczeństwu.

Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając m. in. strony internetowe miejscowych komend Policji.

  • targi pracy i edukacji
  • targi pracy i edukacji
  • targi pracy i edukacji
  • targi pracy i edukacji
  • targi pracy i edukacji