KPP Brzeg

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Rower na właściciela czeka w brzeskiej komendzie

  28 sierpnia br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu zabezpieczyli rower. Został on znaleziony przy ulicy Kochanowskiego w Brzegu. To damski rower typu miejskiego. W chwili obecnej, na właściciela czeka w brzeskiej komendzie przy ul. Robotniczej 10. Po odbiór prosimy zgłosić się z dokumentem zakupu roweru, numerami ramy, zdjęciem bądź dokładnym opisem jednośladu.

 2. Dzielnicowy z Brzegu zakwalifikował się do ogólnopolskich zawodów ,,Dzielnicowy Roku”

  Mł. asp. Marek Pilch z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu zajął drugie miejsce w II etapie eliminacji Ogólnopolskich Zawodów dla Policjantów Dzielnicowych ,,Dzielnicowy Roku”. Aspirant Pilch jest dzielnicowym rejonu nr 5 w Brzegu. W październiku wspólnie ze zwycięzcą asp. Tomaszem Skawińskim z namysłowskiej komendy będzie reprezentował województwo opolskie na szczeblu ogólnokrajowym.

 3. Wielkanocny weekend na drogach powiatu brzeskiego

  Od piątku policjanci dbają o to by wyjazdy na święta i powroty do domu były bezpieczne. Funkcjonariusze kontrolują prędkość z jaką poruszają się kierowcy, stan techniczny pojazdów, korzystanie z fotelików i przede wszystkim trzeźwość kierowców. Na drogach powiatu brzeskiego doszło do 3 niegroźnych kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali też 3 nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich tłumaczył, że chciał sprawdzić jak to jest z promilami za kierownicą.

 4. Potrącenie rowerzystki na skrzyżowaniu

  Na szczęście potrącenie rowerzystki, do którego doszło w czwartek wieczorem, było niegroźne dla zdrowia 41-letniej kobiety. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie bezpieczeństwa. Nigdy nie traćmy czujności i kierujmy się zasadą ograniczonego zaufania. Kiedy będziemy mieć wyobrażenie jak łatwo o tragedię na drodze, wtedy z pewnością będziemy ostrożniejsi.

 5. Bezpieczeństwo podczas wypraw do lasu

  Jak co roku o tej porze wielu miłośników grzybów wyrusza do lasu, aby aktywnie spędzać czas. Przede wszystkim trzeba tutaj pamiętać o swoim bezpieczeństwie i solidnie do leśnej wyprawy się przygotować. Wraz ze zbliżającą się jesienią przypominamy o wskazówkach, którymi warto się kierować gdy jesteśmy w lesie.

 6. Nietrzeźwy, bez uprawnień i poszukiwany kierowca wpadł podczas kontroli drogowej

  Brzeska drogówka zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy podróżowali oplem. 20-letni pasażer posiadał narkotyki, a siedzący za kierownicą 34-latek był nietrzeźwy. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary 4 lat pozbawienia wolności. Obaj usłyszeli zarzuty, starszy z mężczyzn trafił już do więzienia.

 7. Włamywał się i kradł - wpadł w ręce śledczych

  Kryminalni z Brzegu zatrzymali 23-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna jest podejrzewany o kradzieże i włamania. Jego łupem padły głównie elektronarzędzia i pieniądze. Straty które spowodował sięgają 17 000 złotych. Za takie przestępstwa grozi kara do 10 lat więzienia.

 8. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Brzegu

znakowanie rowerów
PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY W RODZINIE
Policjant, który mi pomógł
nszzpp
nszz pp opole