Otwarcie nowego Komisariatu Policji w Grodkowie - Aktualności - KPP Brzeg

Aktualności

Otwarcie nowego Komisariatu Policji w Grodkowie

Data publikacji 28.11.2019

29 listopada odbędzie się uroczyste otwarcie nowej siedziby Komisariatu Policji w Grodkowie. Wszystkich, którzy chcieliby zwiedzić komisariat i wsiąść za kierownicę nowych radiowozów, serdecznie zapraszamy. Uroczystość odbędzie się na placu jednostki przy ul. Sportowej 4 w Grodkowie.

29 listopada odbędzie się uroczyste otwarcie nowej siedziby Komisariatu Policji w Grodkowie. To przedsięwzięcie przyczyni się do usprawnienia realizacji podstawowych zadań Policji na terenie całej gminy. Nowa siedziba zwiększy również komfort osób załatwiających swoje sprawy w komisariacie i zapewni prawidłowy kontakt ze społeczeństwem.


W uroczystości weźmie udział nadinsp. Dariusz Augustyniak I Zastępca Komendanta Głównego Policji, nadinsp. Jarosław Kaleta Komendant Wojewódzki Policji w Opolu, kadra kierownicza brzeskiej i grodkowskiej Policji, a także zaproszeni goście. Wśród nich przedstawiciele parlamentarzystów, władz wojewódzkich i samorządowych.


Zapraszamy mieszkańców miasta na plac Komisariatu Policji w Grodkowie przy ul. Sportowej 4. Tam, o godzinie 12:00, odbędzie się uroczyste przekazanie kluczy do nowej siedziby i nowych radiowozów. Każdy będzie mógł zwiedzić komisariat i usiąść za kierownicą policyjnych samochodów.