W piwnicy uprawiał konopie indyjskie - Aktualności - KPP Brzeg

Aktualności

W piwnicy uprawiał konopie indyjskie

Data publikacji 22.03.2018

Do 3 lat więzienia grozi 29-letniemu mieszkańcowi Brzegu. Mężczyzna jest podejrzewany o wytwarzanie i uprawę środków odurzających. Śledczy w jego piwnicy i mieszkaniu zabezpieczyli blisko 120 gramów marihuany i kilka krzaków konopi indyjskich. Dodatkowo kryminalni ujawnili specjalną szafę i lampy do uprawy konopi indyjskich.

Kryminalni z Brzegu podejrzewali 29-letniego mieszkańca miasta o związek z przestępczością narkotykową.14 marca, funkcjonariusze sprawdzili swoje podejrzenia i weszli do piwnicy, gdzie według ich ustaleń mężczyzna miał uprawiać konopie indyjskie. Tam ujawnili kilka krzewów podejrzanej rośliny, specjalną szafę i lampy wykorzystywane do uprawy narkotyków. Również w piwnicy mężczyzna ukrywał kilka porcji marihuany

Przeszukanie mieszkania zajmowanego przez podejrzewanego pokazało, że posiada więcej zakazanych substancji. Śledczy, w pokoju na półce znaleźli dodatkowe woreczek z suszem roślinnym. Substancje zostały zabezpieczone, a podejrzewany zatrzymany. Badanie pokazało, że ujawniony susz to blisko 120 gramów marihuany.

Zatrzymany usłyszał zarzuty wytwarzania i uprawy środków odurzając, do których się przyznał. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  • policjant prowadzi zatrzymanego
  • zabezpieczone krzewy
  • zabezpieczona marihuana
Ładowanie odtwarzacza...