KPP Brzeg

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Policjanci z grupy „SPEED” zatrzymali pirata drogowego

  Funkcjonariusze ruchu drogowego brzeskiej komendy, którzy w ramach działań „SPEED”dbają o bezpieczeństwo podróżujących, zatrzymali uprawnienia 50-letniemu kierowcy bmw. Mężczyzna znacznie przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Został też ukarany wysokim mandatem karnym, a na jego kontro wpłynęło 10 pkt. karnych.

 2. Wyjaśniamy okoliczności śmiertelnego wypadku

  Na obwodnicy Grodkowa hyundai zderzył się z ciężarowym manem. W wyniku poniesionych obrażeń, na miejscu zginęła kierująca osobówką, 48-letnia kobieta. Teraz policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

 3. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Brzegu

 4. Poszukujemy Kamila Harmazij

  Policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Strzelinie, poszukują Kamila Harmazij. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Grodkowie pod numerem tel. 77 424 17 43 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

 5. Zajęli III miejsce w zawodach z pierwszej pomocy

  Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta osobiście pogratulował szt. sierż. Piotrowi Mańka i post. Damianowi Kozioł. Policjanci w ramach eliminacji wojewódzkich VII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy zajęli 3 miejsce. My również dołączamy się do tych gratulacji.

 6. Podczas dni otwartych w liceum rozmawialiśmy o służbie w Policji

  Dni otwarte w II Liceum Ogólnokształcącym były dobrą okazją do tego by spotkać się z młodzieżą. Uczniowie z podstawówek i gimnazjum zapoznali się z ofertą szkoły, natomiast licealiści z ofertą służby w mundurze. Zachęciliśmy również do skorzystania z oferty Wyższej Szkoły Policji, która od maja rozpoczęła rekrutację na kierunek „Nauka o policji”. Studenci tego kierunku już w trakcie nauki będą policjantami, a po ich ukończeniu będą mieli również możliwość przystąpienia do egzaminu oficerskiego.

 7. Znakowanie rowerów!

  Ważna informacja – znakowanie rowerów wstrzymane.

 8. Nietrzeźwy kierowca ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości - został zatrzymany dzięki czujności świadków

  40-letni kierowca volkswagena w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo pojazd, którym się poruszał nie miał ważnych badań technicznych, a sprawdzenie w policyjnym systemie pokazało, że mężczyzna złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany do odbycia kary więzienia za wcześniejsze przestępstwa.

znakowanie rowerów
PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY W RODZINIE
Policjant, który mi pomógł
nszzpp
nszz pp opole