KPP Brzeg

Aktualności

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Napastnik zatrzymany i aresztowany

  Do 15 lat pozbawienia wolności grozi 25-latkowi, który miał nożem zaatakować kierowcę taksówki. Napastnik już po kilkunastu minutach trafił w ręce brzeskich policjantów. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

 2. 34-latek zatrzymany z amfetaminą i marihuaną

  Do 10 lat więzienia grozi 34-letniemu mieszkańcowi Brzegu. Mężczyzna w plecaku ukrywał 50 gramów amfetaminy i marihuany. Podczas przesłuchania tłumaczył, że narkotyki znalazł kilka dni temu, kiedy wybrał się na wycieczkę rowerową po mieście. Policjanci przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał.

 3. Zatrzymani za zniszczenia i włamanie

  Do 10 lat więzienia grozi dwóm 19-latkom podejrzanym o zniszczenia samochodów, szlabanu i kradzież z włamaniem. Swoim działaniem spowodowali straty blisko 8 000 złotych. Dodatkowo jeden z mężczyzn posiadał kilka porcji amfetaminy i marihuany.

 4. Zatrzymany z marihuaną, amfetaminą i tabletkami ekstazy

  Do 10 lat więzienia grozi 37-letniemu mieszkańcowi miasta. Mężczyzna ukrywał blisko 50 gramów marihuany i amfetaminy. Miał też ponad 20 tabletek ekstazy. Twierdził, że wszystko znalazł podczas spaceru. Policjanci przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał.

 5. Za rozbój trafił do aresztu

  Do 12 lat więzienia grozi 20-letniemu mieszkańcowi Brzegu podejrzanemu o rozbój. Mężczyzna miał napaść na 19-latka i zabrać mu telefon komórkowy. Podejrzany w ręce policji wpadł już następnego dnia.Decyzją sądu został tymczasowy aresztowany na 3 miesiące.

 6. Nietrzeźwy z prędkością bliską 130 km/h jechał po dzieci

  32-letni kierowca renault poza terenem zabudowanym jechał blisko 130 km/h. Był też nietrzeźwy, w organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Funkcjonariuszom tłumaczył, że śpieszy się po dzieci. Mężczyzna wpadł podczas akcji „Prędkość”, a jego sprawa swój finał znajdzie w sądzie.

 7. „BEZPIECZNY PRZEJAZD KOLEJOWY”

  Niestosowanie się do sygnalizacji i znaków w rejonie przejazdów kolejowych czy omijanie zapór – to przewinienia uczestników ruchu drogowego, które mogą kosztować zdrowie lub nawet życie. Aby dotrze do świadomości kierowców, rowerzystów i pieszych policjanci włączyli się w akcję „BEZPIECZNY PRZEJAZD KOLEJOWY”. Podczas dzisiejszych działań sprawdzamy czy użytkownicy dróg stosują się do prawa i nie sprowadzają na siebie niebezpieczeństw poprzez lekkomyślność i brak wyobraźni.

 8. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „spoKREWnieni służbą”

  Brzescy policjanci wspólnie ze strażą pożarną zapraszają do wzięcia udziału w zbiórce krwi w ramach akcji „spoKREWnieni służbą”zorganizowanej z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych. Zbiórka odbędzie się 20 marca w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Brzegu przy ul. Mossora 1. Tam zorganizujemy również pokaz policyjnych i strażackich pojazdów. Zbiórka jest zorganizowana po to by propagować idee niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Patronat nad akcją objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

znakowanie rowerów
PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY W RODZINIE
Policjant, który mi pomógł
nszzpp
nszz pp opole