KPP Brzeg

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2019-11-21
Zatrzymani na gorącym uczynku11
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący7
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1
2020-06-28
Zatrzymani na gorącym uczynku14
Zatrzymani poszukiwani4
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący11
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach3

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Dzielnicowy odnalazł zaginioną kobietę

  Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 28-letniej mieszkanki Brzegu. Kobieta groziła, że zrobi sobie krzywdę, po czym wybiegła z domu. W działania zaangażowanych było 40 funkcjonariuszy i przewodnik z psem policyjnym. Już po 3 godzinach kobietę odnalazł dzielnicowy. Cała i zdrowa trafiła pod opiekę najbliższych.

 2. Zostań policjantem w Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu

  Interesuje Cię mundurowa ścieżka zawodowa? Chciałbyś dowiedzieć się jak przygotować się do służby w Policji? Zapraszamy do brzeskiej komendy, a tutaj opowiemy Ci jak wygląda rekrutacja. Czekamy na Ciebie w Zespole ds. Kadr i Szkolenia, codziennie do godziny 15:30. Dokumenty można również złożyć o każdej porze dnia u oficera dyżurnego jednostki.

 3. Seniorze bądź ostrożny

  Oszuści cały czas są aktywni. Próbują różnych metod by się wzbogacić. Modyfikują także te dobrze znane, jak „na wnuczka” i „na policjanta”. Zawsze wzbudzają zaufanie u seniora i wywierają presję czasu tak, by rozmówca nie miał chwili namysłu i sposobności do wycofania się. Niestety, właśnie w ten sposób, kolejna brzeżanka straciła swoje oszczędności. Apel kierujemy do młodych osób. Pamiętajcie o swoich dziadkach i rodzicach. Budujcie w nich świadomość i uczcie jak być sprytniejszym od oszustów.

 4. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Brzegu

 5. Bądź odpowiedzialny w walce z pandemią, nie lekceważ przyjętych norm

  Zasłanianie ust i nosa, chroni nie tylko nas i naszych najbliższych, ale również osoby które spotykamy w zatłoczonym sklepie czy na ulicy. Pamiętaj o tym, zanim zlekceważysz nowe regulacje dotyczące pandemii, które obowiązują w całej Polsce od 10 października. Apelujemy aby bezwzględnie stosować się do tych norm i przyjąć zasadę odpowiedzialności za siebie i innych.

 6. Zawód policjant

  Wielu z Was na pewno zastanawia się nad wyborem swojej drogi życiowej i zawodowej. Wielu chciałoby wstąpić do Policji, jednak nie wie czym policjanci w codziennej służbie się zajmują. Widzimy patrolujących miasto funkcjonariuszy oraz radiowozy przemykające ulicami. Ale co dalej, jak to wygląda z drugiej strony?

 7. Poszukujemy właściciela pieniędzy

  Funkcjonariusze z Grodkowa poszukują osoby, która zgubiła pieniądze w jednym z marketów w mieście. Właściciel zguby proszony jest o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Grodkowie przy ul. Sportowej 5.

 8. Warunki na drodze są zmienne, bądźmy ostrożni!

  Zmieniające się warunki pogodowe, szybko zapadający zmrok, ulewne deszcze i zaparowane szyby pojazdów znacznie utrudniają jazdę i sprzyjają niebezpiecznym sytuacjom na drodze. W okresie jesiennym warto zadbać o dobry stan techniczny naszego pojazdu i ściągnąć nogę z gazu. Każdy z nas jest użytkownikiem dróg i każdy ma prawo czuć się bezpiecznie i być bezpieczny – zarówno kierowca pojazdu, pieszy i rowerzysta.