KPP Brzeg

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2019-11-21
Zatrzymani na gorącym uczynku11
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący7
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1
2020-06-28
Zatrzymani na gorącym uczynku14
Zatrzymani poszukiwani4
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący11
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach3

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Poszukiwani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu trafili do więzienia

  22 i 24-latek od kilku miesięcy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Młodszego zatrzymali funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego natomiast starszy nie uniknie kary dzięki rozpoznaniu dzielnicowych. Obaj trafili już do więzienia gdzie spędzą najbliższe miesiące.

 2. Zaginął Karol Nowak

  Policjanci z Brzegu poszukują zaginionego Karola Nowaka. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 11 kwietnia 2021 roku. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod numerem 47 86 332 03 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

 3. Edukacja i profilaktyka w ramach majówki 2021

  Tegoroczną majówkę również spędziliśmy z obostrzeniami związanymi ze stanem epidemii. Nie było imprez plenerowych, a obiekty rekreacyjne i hotele były niedostępne. Wiązało się to również z tym, że ruch na drogach był mniejszy niż w latach ubiegłych. Policjanci z brzeskiej komendy jednak czuwali nad bezpieczeństwem tych, którzy zdecydowali się na podróż i w ramach współpracy z gminą Skarbimierz promowali trzeźwość za kierownicą.

 4. Pomóżmy Małgosi w walce o zdrowie!

  Małgosia od 4 lat pracuje w brzeskiej komendzie. Do jej zadań należało prowadzenie policyjnego archiwum. Zawsze rzetelna i dokładna w swoich obowiązkach. Nigdy nie odmawiała, kiedy ktoś potrzebował pomocy. Teraz Małgosia potrzebuje naszego wsparcia w powrocie do samodzielności. Po operacji usunięcia guza mózgu, walczy o powrót do samodzielności. Niestety koszty rehabilitacji są bardzo duże. Pomóżmy jej w walce o zdrowie!

 5. Rowerzysto pamiętaj o bezpieczeństwie na drodze!

  W sezonie wiosennym i letnim rower jest najpopularniejszym środkiem transportu. Dla niektórych jest formą spędzenia wolnego czasu, inny dojeżdżają nim do pracy. Aby bezpieczeństwo było zachowane należy pamiętać o podstawowych zasadach korzystania z dróg przez rowerzystów, a także wzajemnej życzliwości wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 6. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Brzegu

 7. Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

  2 maja każdy z nas może uczcić Biało-Czerwoną poprzez wywieszenie flagi państwowej w swoim domu lub w inny sposób m.in. poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju uroczystościach związanych z Dniem Flagi Rzeczypospolitej. MSWiA przygotowało specjalny miniprzewodnik "Biało-Czerwona".

 8. 32-latek zatrzymany za posiadanie marihuany, amfetaminy i tabletek ecstasy

  Ponad kilogram narkotyków zabezpieczyli policjanci z Brzegu. 32-latek zakazane substancje ukrył w swoim mieszkaniu. W lodówce miał między innymi 3 kostki masła z marihuaną. Usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.