Policjanci z Grodkowa włączyli się w akcję dla najmłodszych - Aktualności - KPP Brzeg

Aktualności

Strona posiada nowszą wersję

Kliknij tutaj, aby przejść dalej

Policjanci z Grodkowa włączyli się w akcję dla najmłodszych

Data publikacji 06.12.2019

Przede wszystkim pomagamy i chronimy. Wielu z nas angażuje się nie tylko na służbie, ale również po niej. Nasi policjanci są wolontariuszami, kuratorami społecznymi i ratownikami WOPR. Włączamy się też w różne akcje i tam gdzie możemy to pomagamy. Przeczytajcie jak swoje serca pokazali policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie.

Pomagać każdy może. Tak do sprawy podeszli policjanci z Grodkowa i włączy się w akcję „Zostań Aniołem stróżem pacjenta oddziału onkologicznego”. Dzięki wspólnej inicjatywie funkcjonariusze zakupili poduszki z bajkowymi postaciami.

40 jaśków trafiło już do fundacji Gdy Liczy się Czas. Wspiera ona pacjentów onkologicznych poprzez organizowanie różnych akcji. Tym razem to zbiórka poduszek dla najmłodszych. Jej celem jest sprawienie choć odrobiny radości dzieciom, którzy na co dzień zmagają się z ciężkimi chorobami. Ta miła niespodzianka została już przekazana dla podopiecznych przebywających na oddziałach onkologicznych w całej Polsce.

Warto pomagać i my policjanci każdego dnia się o tym przekonujemy. Satysfakcja z niesionej pomocy jest ogromna, zwłaszcza kiedy pomagamy najmłodszym. Tym razem nasza grodkowska drużyna pokazała swoje dobre serca i sprawiła radość najmłodszym.