Atakował przechodniów - został zatrzymany - Aktualności - KPP Brzeg

Aktualności

Atakował przechodniów - został zatrzymany

Data publikacji 26.07.2018

Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców naszego miasta policjanci zatrzymali młodego mężczyznę. Chłopak zaczepiał przypadkowych przechodniów. Bił ich i okładał pięściami po całym ciele. Mężczyzna usłyszał zarzut naruszenia czynności ciała i rozstroju zdrowia, do którego się przyznał. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Do wszystkich tych zdarzeń doszło 23 lipca, kilka minut po godzinie 14:00. Wtedy dyżurny brzeskiej komendy odebrał zgłoszenia o tym, że na jednej z ulic w mieście młody mężczyzna miał pobić dwóch mieszkańców miasta.

Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze. Ustalili tożsamość podejrzewanego i rozpoczęli jego poszukiwania. Po chwili dyżurny odebrał zgłoszenie, że ulicę dalej kilku mężczyzn ujęło napastnika. Okazało się, że to 19-letni mieszkaniec Brzegu. Policjanci zatrzymali go i doprowadzili do komendy. Tego dnia do brzeskich funkcjonariuszy zgłosiła się trzecia poszkodowana osoba.

Podejrzany usłyszał 3 zarzuty dotyczące naruszenia czynności ciała i rozstroju zdrowia. Grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.

  • Agresywny 19-latek w rękach Policji
  • Agresywny 19-latek w rękach Policji
  • Agresywny 19-latek w rękach Policji
Ładowanie odtwarzacza...