Kryminalni odzyskali skradziony motocykl - Aktualności - KPP Brzeg

Aktualności

Kryminalni odzyskali skradziony motocykl

Data publikacji 26.03.2018

Kryminalni z Brzegu zatrzymali dwie osoby mające związek z kradzieżą motocykla, do której doszło w ubiegłym roku. Teraz podejrzany 37-latek usłyszał zarzut kradzieży, a jego 29-letnia koleżanka odpowie za paserstwo. Oboje mieli też przy sobie marihuanę i amfetaminę. Motocykl wart blisko 15 000 złotych trafił z powrotem do właściciela.

Policjanci z Brzegu zatrzymali 29-letnią kobietę i 37-letniego mężczyznę. Oboje są podejrzewani o związek z kradzieżą motocykla, do której doszło w październiku ubiegłego roku. Wtedy poszkodowany sprawę zgłosił do brzeskiej komendy, a straty oszacował na blisko 15 000 złotych.

Śledczy, którzy zajęli się tą sprawą zebrali materiały dowodowe i sprawdzili uzyskane informację. Ich operacyjne ustalenia pozwoliły na wytypowanie podejrzewanych w tej sprawie. To 29-letnia mieszkanka powiatu brzeskiego i 37-letni mieszkaniec Brzegu.

21 marca policjanci weszli na posesję podejrzewanej. Tam, pod wiatą, znaleźli skradziony motocykl. Kobieta została zatrzymana, a honda zabezpieczona. Dodatkowo funkcjonariusze przy zatrzymanej znaleźli po kilka porcji marihuany i amfetaminy. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali drugiego z podejrzewanych. Mężczyzna również posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę.

37-latek usłyszał zarzut kradzieży i posiadania środków odurzających. Był już karany za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia. Jego młodsza koleżanka za paserstwo i posiadanie narkotyków musi się liczyć z karą do 5 lat pozbawienia wolności.

  • policjanci prowadzą zatrzymanego
  • policjanci prowadzą zatrzymanego
  • policjanci prowadzą zatrzymanego
  • odzyskany motocykl
  • odzyskany motocykl
Ładowanie odtwarzacza...