KPP Brzeg

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2019-11-21
Zatrzymani na gorącym uczynku11
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący7
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1
2020-06-28
Zatrzymani na gorącym uczynku14
Zatrzymani poszukiwani4
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący11
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach3

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Trwa nabór do służby w Policji

  Każdy kto myśli o tym, aby robić w życiu coś ciekawego i pomagać innym, już teraz może rozpocząć rekrutację do służby w Policji. Pierwszy krok to złożenie dokumentów w Zespole ds. Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu. Dokumenty można również składać całodobowo u oficera dyżurnego tutejszej jednostki, KP Grodków i KP Lewin Brzeski.

 2. Publikujemy portret pamięciowy podejrzanego o oszustwo

  Policjanci z Brzegu poszukują mężczyzny podejrzanego o oszustwo metodą na „wnuczka”. Przestępcy, pod legendą wypadku drogowego spowodowanego przez wnuczka, wyłudzili od seniorki 60 000 złotych. Teraz publikujemy portret pamięciowy podejrzanego. Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców oszustwa, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod nr tel. 47 8633 203 lub nr 112.

 3. Dobór do służby w brzeskiej Policji

  Interesuje Cię mundurowa ścieżka zawodowa? Chciałbyś dowiedzieć się jak przygotować się do służby w Policji? Zapraszamy do brzeskiej komendy, a tutaj opowiemy Ci jak wygląda rekrutacja. Czekamy na Ciebie w Zespole ds. Kadr i Szkolenia, codziennie do godziny 15:30. Natomiast tych, którym bardziej odpowiadają popołudniowe godziny zapraszamy w każdy wtorek od 16:00 – 18:00.

 4. Z okazji Święta Policji

  W dniu Święta Policji miłą niespodziankę zrobiła nam Pani Regina. Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Brzegu insp. Mariusza Stelnickiego, złożyła życzenia dla wszystkich funkcjonariuszy. W podzięce za odpowiedzialną i wymagającą służbę podarowała naręcze kwiatów. Korzystając z okazji, szef brzeskiej Policji przestrzegł mieszkankę naszego powiatu o zagrożeniach jakie czyhają na seniorów. Zawsze i przede wszystkim #PomagamyiChronimy.

 5. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

  Komenda Powiatowa Policji w Brzegu

 6. Zachęcamy młodych brzeżan do zapoznania się z ofertą służby w Policji

  Każdy kto myśli o tym, aby robić w życiu coś ciekawego i pomagać innym, już teraz może rozpocząć rekrutację do służby w Policji. Pierwszy krok to złożenie dokumentów w Zespole ds. Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu. Tym razem do zapoznania się z naszą ofertą zachęcali młodzi adepci.

 7. Nietrzeźwy kierowca ciężarówki stracił uprawnienia

  Policjanci z Brzegu zatrzymali prawo jazdy 60-letniemu kierowcy ciężarówki. Mężczyzna w organizmie miał blisko 2,5 promila alkoholu i podczas cofania uszkodził bramę wjazdową fabryki do której wjeżdżał. Grozi mu teraz wysoka grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i do 2 lat więzienia.

 8. Rozmawiajmy z seniorami i ostrzegajmy ich

  Seniorzy cały czas są narażeni na różne metody oszustw, po które sięgają przestępcy. Takie jak „na policjanta” czy „na wnuczka” znane są od wielu lat. Jednak cały czas są modyfikowane, a nasi seniorzy narażeni na manipulację i utratę swoich oszczędności. Dlatego funkcjonariusze z Brzegu wykorzystują każdą sposobność, by dotrzeć do starszych osób i przestrzec ich przed czyhającymi zagrożeniami.

PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY W RODZINIE
Policjant, który mi pomógł
nszzpp
nszz pp opole