KPP Brzeg

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2019-11-21
Zatrzymani na gorącym uczynku11
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący7
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Nowa siedziba grodkowskich policjantów

  W Grodkowie odbyło się oficjalne otwarcie komisariatu Policji. I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak wręczył symboliczne klucze do nowej siedziby komendantowi komisariatu. Podczas uroczystości zostały przekazane również dwa nowe radiowozy. Wśród zgromadzonych gości były władze wojewódzkie i samorządowe oraz kadra kierownicza garnizonu opolskiego Policji. Wartość inwestycji to blisko 4 000 000 złotych.

 2. Uratowali ludzi z płonącej kamienicy

  Dzielnicowi z Brzegu jako pierwsi dotarli na miejsce pożaru. Dzięki przeprowadzonej przez nich natychmiastowej ewakuacji wszystkich mieszkańców budynku, nikomu nic się nie stało. Następnie narażając własne życie i zdrowie gasili płomienie. Sami policjanci zostali przy tym poszkodowani i z objawami podtrucia tlenkiem węgla trafili do szpitala.

 3. Policjanci uratowali życie 32-latka

  Kryminalni z brzeskiej komendy uratowali życie 32-latkowi. Mężczyzna z pętlą na szyi i liną przymocowaną do barierki stał na moście i groził, że popełni samobójstwo. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. Ostatecznie mieszkaniec Brzegu trafił pod opiekę lekarzy.

 4. Międzynarodowy Dzień Mediacji

  Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Mediacji. Ta ogólnopolska inicjatywa ma na celu rozpowszechnienie idei mediacji jako narzędzia rozwiązywania konfliktów na gruncie karnym. W działania edukacyjne pokazujące jak ugodowo załatwić spór, włączą się również opolscy policjanci.

 5. Policjanci z Grodkowa włączyli się w akcję dla najmłodszych

  Przede wszystkim pomagamy i chronimy. Wielu z nas angażuje się nie tylko na służbie, ale również po niej. Nasi policjanci są wolontariuszami, kuratorami społecznymi i ratownikami WOPR. Włączamy się też w różne akcje i tam gdzie możemy to pomagamy. Przeczytajcie jak swoje serca pokazali policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie.

 6. Podejrzani o kradzieże, włamania i paserstwo usłyszeli ponad 50 zarzutów

  Kryminalni z Brzegu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o szereg kradzieży i włamań. Ich łupem były m.in. elektronarzędzia, sprzęt ogrodniczy i wędkarski. 46-letni mieszkaniec Brzegu i 27-letni obywatel Ukrainy łącznie usłyszeli ponad 50 zarzutów. Do tej sprawy śledczy zatrzymali trzeciego z podejrzewanych, który usłyszał zarzut paserstwa.

 7. Otwarcie nowego Komisariatu Policji w Grodkowie

  29 listopada odbędzie się uroczyste otwarcie nowej siedziby Komisariatu Policji w Grodkowie. Wszystkich, którzy chcieliby zwiedzić komisariat i wsiąść za kierownicę nowych radiowozów, serdecznie zapraszamy. Uroczystość odbędzie się na placu jednostki przy ul. Sportowej 4 w Grodkowie.

 8. Tydzień Mediacji

  „Masz prawo do mediacji” – to hasło obchodzonego dzisiaj Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji, który rozpoczął się 14 października. Jednym z celów tych działań jest możliwość spotkania z mediatorem i uzyskania informacji, co zrobić, żeby skorzystać z mediacji, jak przebiega postępowanie mediacyjne i jakie przynosi korzyści. Dyżury mediatorów organizowane są w jednostkach policji, sądach, prokuraturach, siedzibach organizacji pozarządowych czy placówkach oświatowych.

znakowanie rowerów
PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY W RODZINIE
Policjant, który mi pomógł
nszzpp
nszz pp opole