KPP Brzeg

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Poszukujemy Damiana Gralaka

  Policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Nysie, poszukują Damiana Gralaka. Mężczyzna ten poszukiwany jest do odbycia kary więzienia. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Grodkowie pod numerem tel. 77 424 17 43 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

 2. Zatrzymany za posiadanie marihuany i amfetaminy

  Policjanci z Brzegu zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Podejrzewali mężczyznę o związek z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu zabezpieczyli ponad 200 gramów narkotyków, elektroniczną wagę i dwa telefony. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu kara do 10 lat więzienia.

 3. Policjanci z Grodkowa pomagają rodakom na kresach

  Policjanci i pracownicy cywilni z Komisariatu Policji w Grodkowie już po raz kolejny włączyli się w akcję „Wesprzyj polskich Kombatantów na Kresach”. Paczki trafiły do Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Szkolenia Praktycznego w Grodkowie. Stamtąd pojadą do naszych rodaków za wschodnią granicą.

 4. Nietrzeźwy wjechał w budynek

  Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 29-letniego kierowcę audi. Mężczyzna w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Chwilę wcześniej staranował płot i wjechał w budynek. Mężczyzna stracił już swoje prawo jazdy. Grozi mu też do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

 5. Nietrzeźwy na motorowerze uderzył w betonowy słup

  Policjanci z Brzegu zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Grodków. Mężczyzna w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Chwilę wcześniej rozbił swój motorower na słupie. Grozi mu kara do 2 lat więzienia, wysoka grzywna i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 6. Zmiana w organizacji ruchu drogowego

  Z uwagi na zmiany w organizacji ruchu w Dniu Wszystkich Świętych, nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu brzeskiego udających się na groby bliskich czuwać będą policjanci. Funkcjonariusze zadbają między innymi o to, by ruch w okolicach cmentarzy odbywał się płynnie. Wskażą również miejsce gdzie będzie można zaparkować samochód.

 7. Każdy z nas może pomóc!

  Podczas mroźnych dni w szczególności powinniśmy pamiętać o osobach bezdomnych i samotnych, tych które narażone są na wyziębnięcie. Reagujmy kiedy takie osoby widzimy na zewnątrz bądź mamy wiedzę, że ktoś z naszych sąsiadów mieszka w nieogrzewanym lokalu. Wspólnie możemy uratować nie jedno życie.

 8. Dzielnicowi odwiedzili uczniów i rozmawiali z nimi o bezpiecznych feriach

  Dzielnicowi odwiedzili szkołę w Skarbimierzu i w Lipkach. Podczas spotkania rozmawiali z dziećmi o ich bezpieczeństwie podczas ferii. Przekazali niezbędną wiedzę o zagrożeniach z jakimi najmłodsi mogą się spotkać. Ostrzegali przed zbyt ryzykownymi zabawami na świeżym powietrzu i uczulali przed wchodzeniem na zamarznięte rowy, stawy i rzeki. Wszystko po to by nasze pociechy bezpiecznie wypoczęły, a po dwóch tygodniach ferii całe i zdrowe wróciły do szkoły.

znakowanie rowerów
PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY W RODZINIE
Policjant, który mi pomógł
nszzpp
nszz pp opole