KPP Brzeg

Aktualności

Statystyka dnia

24.02.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Z piwnicy wynieśli 300 kilogramów węgla

  Policjanci z Grodkowa zatrzymali dwóch 32-letnich mieszkańców miasta. Mężczyźni są podejrzani o włamanie do piwnicy w jednym z bloków w mieście. Ich łupem padło 300 kilogramów węgla. Za kradzież z włamaniem grozi im teraz kara do 10 lat więzienia.

 2. Spotkanie z seniorami

  Profilaktyka jest najlepszą formą ochrony przed zagrożeniami. Dlatego cały czas spotykamy się z seniorami i rozmawiamy o ich bezpieczeństwie. Tym razem wraz z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów ostrzegaliśmy przed nieuczciwymi ludźmi dzwoniącymi i pukającymi do naszych drzwi. Seniorzy wymienili się swoimi spostrzeżeniami i różnymi sytuacjami ze swojego życia, kiedy mieli do czynienia z osobami chcącymi ich oszukać.

 3. „Dzień odblasków 2017”

  Mundurowi z brzeskiej drogówki włączyli się w ogólnopolską akcję „Dzień odblasków”. Policjanci promują bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Rozmawiają z pieszymi i rowerzystami - uświadamiają ich o tym jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Również bacznie przyglądają się zachowaniom kierowców w rejonie przejść dla pieszych i apelują o wzajemny szacunek na drodze.

 4. Znaleziono rower

  Mieszkanka Grodkowa przekazała mundurowym znaleziony rower.

 5. Aresztowany za włamania i kradzieże

  Kryminalni z Brzegu zatrzymali 21-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna usłyszał 5 zarzutów, które dotyczyły włamań do samochodów i salonów fryzjerskich. Podejrzany na swoim koncie ma również kradzież samochodu. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Za takie przestępstwa grozi mu kara do 10 lat więzienia.

 6. Awantura w mieszkaniu, w pokoju narkotyki

  Policjanci z Grodkowa zatrzymali 23-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna wpadł podczas interwencji domowej. W swoim mieszkaniu miał blisko 50 gramów amfetaminy. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 7. 19 i 20-latek usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem

  Policjanci z Grodkowa zatrzymali dwóch mieszkańców miasta. 19 i 20-latek są podejrzani o włamanie do jednego z lombardów w Grodkowie. Ich łupem padły dwa laptopy, a wartość strat to ponad 6 000 złotych. Mundurowi odzyskali już skradzione mienie. Podejrzanym za kradzież z włamaniem grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

 8. Porozumienie z Burmistrzem Grodkowa

  Komendant Powiatowy Policji w Brzegu insp. Zbigniew Dychus podpisał porozumienie z Burmistrzem Grodkowa Panem Markiem Antoniewiczem. Władze Miasta przekazały 24 000 złotych na zakup nowego radiowozu. Pojazd będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Grodkowie.

znakowanie rowerów
PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY W RODZINIE
Policjant, który mi pomógł
nszzpp
nszz pp opole