KPP Brzeg

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2019-11-21
Zatrzymani na gorącym uczynku11
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący7
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1
2020-06-28
Zatrzymani na gorącym uczynku14
Zatrzymani poszukiwani4
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący11
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach3

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Zachęcamy młodych brzeżan do zapoznania się z ofertą służby w Policji

  Każdy kto myśli o tym, aby robić w życiu coś ciekawego i pomagać innym, już teraz może rozpocząć rekrutację do służby w Policji. Pierwszy krok to złożenie dokumentów w Zespole ds. Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu. Tym razem do zapoznania się z naszą ofertą zachęcali młodzi adepci.

 2. 31-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków

  Blisko 70 gramów marihuany zabezpieczyli śledczy z Brzegu. 31-latek narkotyki ukrywał w swoim mieszkaniu. Mężczyzna w tej sprawie usłyszał już zarzut posiadania zakazanych substancji. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 3. Publikujemy portret pamięciowy podejrzanego o oszustwo

  Policjanci z Brzegu poszukują mężczyzny podejrzanego o oszustwo metodą na „wnuczka”. Przestępcy, pod legendą wypadku drogowego spowodowanego przez wnuczka, wyłudzili od seniorki 60 000 złotych. Teraz publikujemy portret pamięciowy podejrzanego. Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców oszustwa, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod nr tel. 47 8633 203 lub nr 112.

 4. Policjanci z Grodkowa poszukują Rafała Kłuska

  Policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Nysie, poszukują Rafała Kłuska. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Grodkowie pod numerem tel. 47 8624 203 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

 5. Policjanci z Grodkowa włączyli się w akcję dla najmłodszych

  Przede wszystkim pomagamy i chronimy. Wielu z nas angażuje się nie tylko na służbie, ale również po niej. Nasi policjanci są wolontariuszami, kuratorami społecznymi i ratownikami WOPR. Włączamy się też w różne akcje i tam gdzie możemy to pomagamy. Przeczytajcie jak swoje serca pokazali policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie.

 6. Za zbyt szybką jazdę stracił swoje uprawnienia

  Wciąż, jedną z przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych jest nadmierna prędkość. Dlatego nie ma pobłażania dla osób, które jeżdżą zbyt szybko i narażają siebie, swoich pasażerów i innych użytkowników dróg na niebezpieczeństwo. Przekonał się o tym 28-letni obywatel Ukrainy, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 64 km/h.

 7. Pomagamy, chronimy i ratujemy życie

  Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego z brzeskiej komendy uratowali życie 26-latkowi. Mężczyzna stał na moście i groził, że popełni samobójstwo. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. Ostatecznie mieszkaniec Brzegu trafił pod opiekę lekarzy.

 8. Za znaczną ilość narkotyków trafił do aresztu

  Blisko 8 kilogramów amfetaminy i 600 sztuk tabletek ekstazy zabezpieczyli śledczy z Brzegu. Czarnorynkowa wartość niedozwolonych substancji to ponad 250 000 złotych. 37-latek narkotyki ukrywał w swoim mieszkaniu. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i decyzją sądu trafił do aresztu na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

znakowanie rowerów
PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY W RODZINIE
Policjant, który mi pomógł
nszzpp
nszz pp opole